Nezařazené

Alternatívne bývanie za super cenu

Mobilné domy sú typické pre USA, no momentálne máte možnosť zakúpenia praktického a finančne nenáročného mobilného domu aj na Slovensku. Širokú ponuku mobilných domov nájdete na webovej stránke www.euro-mobilnedomy.sk. Objavte čaro kompromisu medzi rodinným domom a chatkou. Mobilný dom môžete využívať na rekreáciu, ale aj na podnikateľské účely. Zakúpený mobilný dom vám bude dovezený na požadované miesto, a to maximálne za 400€. Vo vybraných prípadoch môžete mať dopravu mobilného domu úplne zadarmo.

mobilný dom

Pre extra výhodnú cenu mobilného domu vám odporúčame niekoľko domov z akčnej ponuky. Nájdete tam napríklad krásny model Willerby Colorado. Jeho rozmery sú 8,4 m x 3 m. Je vybavený jednými vchodovými dverami. V kuchyni nájdete kuchynskú linku a nerezový drez. Nemusíte sa obávať malej pracovnej plochy, kuchyňa má dostatočný pracovný priestor. Ďalej sa v mobilnom dome Willerby Colorado nachádza spálňa s manželskou posteľou, na ktorej môžete pohodlne odpočívať. Okrem spálne sa tu nachádza aj ďalšia miestnosť s posteľou a skrinkou. Kúpeľňa je samozrejme vybavená toaletou a umývadlom.

mobilný dom 2

Veľmi radi by sme vám dali do pozornosti výnimočne krásny chalet ADA. Zaujme hneď na prvý pohľad a jeho vzhľad nie je zďaleka jeho jedinou výhodou. Chalet ADA je totiž použiteľný celoročne. V obývacej miestnosti sa nachádza aj jedálenský kút, kde môžete večerať pohodlne s rodinou alebo priateľmi. Variť môžete v kuchyni vybavenej vstavaným plynovým varičom. Nájdete tu spálňu, ale aj detskú izbu, ktorá je dokonca vybavená poschodovou posteľou. Po krásnom dni si môžete dopriať sprchu v sprchovom kúte. Toto všetko sa skrýva na úctyhodnej ploche 10,25 m x 3,8 m. Splňte si váš sen o pohodlnom bývaní na vašom obľúbenom dovolenkovom mieste, kde sa opakovane radi vraciate. Získajte pohodlné bývanie, vďaka ktorému získate nekonečné množstvo krásnych a určite aj veselých spomienok s vašimi blízkymi.