Produkty

Chuť, ktorej sa nič nevyrovná

Pre všetkých milovníkov čaju máme čaj, ktorého chuť oceníte počas ktorejkoľvek časti dňa. Ak si potrpíte na pravú chuť zeleného čaju, ktorá sa nedá nahradiť žiadnou lacnou alebo umelou napodobeninou, práve tento produkt je šitý práve pre Vás. Čaj pôvodom z Japonska, ktorý si práve tam získal popularitu si môžete teraz užívať aj u nás. Organický sypaný zelený SENCHA ČAJ pestovaný a zberaný priamo v Južnom Japonsku si môžete vychutnávať v bio kvalite počas raňajok, obeda aj večere. Vďaka výnimočnému pestovaniu na vulkanickej pôde budete mať zážitok z chuti zeleného čaju ešte výraznejší. Chcete sa dozvedieť ešte niečo viac o tomto chutnom zelenom čaji?

čaj

Čajové lístky sa zbierajú za prísnej kontroly aby sa ďalej dostali len tie najkvalitnejšie kúsky, navyše sa zbierajú len ručne a následne putujú priamo k mletiu. Akú farbu môžete očakávať od tohto čaju? Klasicky, ako býva zvykom pri zelených čajoch, tak po vyluhovaní môžete očakávať zeleno – žltú farbu, ktorá má navyše veľmi intenzívnu a príjemnú vôňu, ktorá Vás očarí. Znovu uzatvárateľné balenie Vám navyše zaistí stále kvalitnú chuť aj po otvorení. A vďaka tomuto baleniu ho môžete skladovať prakticky kdekoľvek. Pokiaľ teda hľadáte organický zelený čaj, ktorý by uspokojil Vaše túžby po vynikajúcej chuti pravého zeleného čaju, tak by ste rozhodne Sencha čaj mali pridať do svojho zoznamu a nebudete ľutovať.

zelený čaj

Neprekonateľná kvalita z Japonska si získa Vaše srdce aj chuťové bunky, toto a ešte omnoho viac produktov nájdete u nás Totalvital.sk za výnimočné ceny. Neprehliadnite ani naše letné zľavy, pri ktorých si môžete nakúpiť zásoby na mesiace dopredu. Doprajte si preto každodenný oddych pri šálke skvelého čaju a zrelaxujte sa tak ako si zaslúžite. Plno ďalších produktov čakajú len na Vaše vyskúšanie a pri našom expresnom dodaní ich môžete mať doma behom pár dní.