Online

Činnosť online široko spätá

Spýtam sa vás ako dlho ste online ja cez týždeň dá sa povedať že dlho aj dnes tu budem dlho. Poobede mám doučovanie dve hodiny ale zatiaľ chcem písať. Dnes som chcela ísť do Zlatých Moraviec ale mám to jedno aj tak je dnes hnusný čas tak som rozhodla venovať deň práci písať tiež doučovanie. Potom pôjdem na poštu dnes je pošta len do 11h otvorená majú asi školenie alebo niečo také. Pôjdem pre balík ORIFLAME a na nákup tu u nás v dedine. Potom variť budem . Ako často trávite online ja to využívam na informácie či hry ale rôzne. Čítam články aj keď viac milujem knihy v tvrdej forme verziu. O pár týždňov máme deň matiek čím tak zvyknete svojej mame či žene kúpiť ja všeličo samozrejme každý rok iné. Ale sú to maličkosti DIA výrobky či kozmetiku ale radšej by som jej kúpila viac zdravia ale to sa kúpiť nedá . Ale poďme ďalej ja by som priala si aby sme sa venovali viac svojmu vzdelávaniu študovaniu.

nepustite malé deti len tak online svetu

Je výhoda že sa dá aj diaľkovo učiť dokončiť si napr. školu niektorým ľudom do vyhovuje napr. kvôli práci či kvôli materstvu a podobne často sa vyskytnú rôzne situácie. Myslím si že keby bola online práca platená ako má byť tak by určite každý robil rád online čiže HOME OFFICE. Ale nie každá práca online je platená niektoré práce online sú platené len drobné peniaze nie podľa toho ako to majú napísane na webe. Tu vo virtuálnom svete je aj riziko rôzne stránky sú či môžu byť nebezpečné či aj napr. HECKER  na vás môžu útočiť či nebodaj vybieliť účty . V tomto svete mali by sme byť veľmi opatrný čo veľakrát nie sme. Čo schvaľujem že v každom pc či mobile aj na TV je pre deti zámok čiže len tak sa nedostanú do vnútra aby len bez dozoru surfovali po internete. Rada si občas pozriem videa o kozmetike ale aj iné ja mám veľa kníh o kozmetika ale aj iné ja knihy to je moje práve orechové.

pomáhajme si k vzdelávaniu či iným spôsobom online svet

Výhoda je veľká že katalógy Avon tiež ORIFLAME  sa dá dopredu pozrieť síce je to POLSKA forma alebo RUSKO ale to nevadí mi nakoľko ovládam viacero jazykov. Už sa teším na májové katalógy. Máte niekedy jed aj vy keď pracujete a zmrzne vám to ja áno ale som taký majster restujem to pc a pod. alebo kúpim do mobilu kartu pamäťovú ja sa idem popučiť od smiechu keď niekto si nevie vložiť do mobilu dnu viď moja kamoška že ako že na to potrebujete taký kovový háčik veď to máte ku každému novému mobilu alebo keď ozaj to nejde otvoriť tak vám to urobia v každom obchode kde predávajú mobile ale aj na poštách už aj tam predávajú mobile. Rada si robím videá či fotím sa je to moje aj hobby rada to využívam ako INFLUCER mám mnoho snov byť v nákupných maniačky či bez servítky a pod. relácie . Idem sa prihlásiť v piatok mám relatívne čas. Aj keď tam budem upratovať mám aj doučovanie ale dá sa to stihnúť.