Produkty

Eroticky ladené masáže alebo chuť skúsiť niečo extra

Ak radi objavujte nové a zaujímavé zážitky z hľadiska množstva dostupných služieb, potom ste už pravdepodobne rozmýšľali tiež nad originálnou masážou. A čo takto eroticke masaze?Masáž, kreslené
Fakt, že sú tieto techniky ladená eroticky, má svoje funkčné opodstatnenie. O to vyššiu majú tendenciu uvoľniť z nás celkové napätie (vrátane toho sexuálneho, ktoré býva našou súčasťou takisto). Dokážu tak funkčne odblokovať viaceré body nášho ja a poskytnúť telu ako aj mysli plnohodnotný relax. Po dlhšom stresovom období alebo erotických či iných blokoch dokážu tieto techniky predstavovať zdravú dávku oslobodenia a načerpania nových životných síl.
Ak ich máme záujem odskúšať na vlastnom tele, máme spravidla dve možnosti, ktoré sú pre laika možno nerozpoznateľné. Avšak je v nich rozdiel. Môžeme navštíviť salón, ktorý sa zaoberá profesionálnym vykonávaním tantrických masáží alebo v druhom prípade môže ísť o návštevu erotického privátu.

  • Pokiaľ ale má jeden z partnerov určité znalosti o aplikovaní senzuálnej, respektíve tantrickej masáže, môžu sa tieto intímne praktiky vykonávať aj v súkromí štyroch stien.

Súkromie vás ale čaká aj pri návšteve niektorého z vyššie spomenutých podnikov. Na rozdiel od klasických masáží je však súčasťou úplná nahota oboch zúčastnených a pozornosť sa pri dotykoch venuje aj intímnym partiám. Ak ide o mužského zákazníka, potom je samozrejme rozdiel aj v tom, že masérom nie je urastený chlap, ale pre neho zvyčajne atraktívne pôsobiaca sexy masérka.Žena, fantázia

  • A v danom prípade nemusíme vravieť len o technike zmyselných dotykov rúk, pretože známe sú tiež praktiky označované ako nuru, v ktorých masérka používa svoje celé nahé telo. Ide o body to body massage, čiže doslova trení sa „tela o telo“.
  • Pre plnohodnotný efekt sa v tomto smere používajú tiež špeciálne kĺzavé oleje.

Pojem masáž tak v skutočnosti môže predstavovať tie najrôznorodejšie alternatívy rôzneho druhu a je len na vás, ktorú z nich uprednostníte.