Šport

Ktoré tri farby človek vníma najlepšie?

Osvetlenie, ktoré sa nám dnes ponúka už dávno nie je iba nudným stereotypom jednej farby. No pozrime napríklad produkty https://www.ledprodukt.sk/20-rgb-led-pasiky-5m. Ide o jeden z tých aktuálnych nápaditých produktov, ktoré privedú do našej miestnosti príjemnú zmenu.

pohled

  • Je to balenie pásikov, na ktorých sú pripevnené led diódy. Vlastne majú veľa výhod a sú v dnešnej dobe populárne už len vďaka tomu, že vravíme o led, čiže svetlo vyžarujúcich diódach, ktoré pri svojom rozžiarení a následnej produkcii svetla míňajú podstatne menej elektrickej energie, navyše ich svetlo je už na prvý pohľad jasnejšie, kvalitnejšie. Zbadáte ten rozdiel, svetlo v miestnosti bude jasnejšie, avšak Váš účet za elektrinu nižší.

To som však v krátkosti zhrnul iba samotnú diódu led, avšak zamerajme sa na konkrétny produkt, ku ktorému smeruje odkaz, rgb pásik.
Tie tri písmenka pred názvom sú skratky R/red, červená/, G/green, zelená/, B/blue, modrá/.

  • Diódy na pásiku vyžarujú tieto tri farby z dôvodu, že človek práve tieto farby vníma najlepšie, najsýtejšie. Majú na človeka najvplyvnejší efekt. A ešte výraznejší, pokiaľ vznikne ich kombinácia. Pokiaľ tieto tri farby vyžarujú naraz, kombinovane. Prebudí to v nás akúsi radosť, ani nevieme prečo. Rytmus žiarenia týchto farieb môžeme regulovať, môžeme ich nadstaviť, pohrať sa s trojfarebnou kombináciou. Ďalšia originalita produktu spočíva v samotných pásikoch, ktoré môžeme prilepiť kdekoľvek. Skrátka všade, kde ukážu najlepšie, kde sa nám to najviac hodí. S týmto výrobkom máme možnosť pohrať sa, prejaviť svoju kreatívnu stránku. Odmenou nám bude lákavo a štýlovo osvetlená miestnosť.

vidlice
Teraz sa zamerajme na ten webový odkaz.

  • Presmeruje Vás priamo k prehľadnému e-shopu k produktom, o ktorých tu píšem. Budete tak mať lepšiu predstavu. Je predsa lepšie raz vidieť, než 100 krát počuť, vlastne v tomto prípade čítať. Zbadáte, že sa Vám na výber poskytne viac týchto pásikov, každý je originálny , môžete si ich v kľude poprezerať, dozviete sa aj detaily.