Šport

Masáž len pre pánov

Tantrické masáže sú spojené s pokojom, šťastím, relaxom a sexuálnou energiou. Sexuálna energia je v každom z nás, no nie každý tuší aká veľká je a čo všetko dokáže s Vaším telom a mysľou. Pri bežnom pohlavnom styku je sexuálna energia prebudená, pomáha nám byť náruživý, dravší a žiaducejší. No sústrediť sexuálnu energiu a využiť ju naplno, zaplniť ňou nie len svoje telo ale aj myseľ si vyžaduje trocha zručnosti a poznatkov, ktoré tantra ako taká prináša.

čisté uteráky

V salóne Bratislava Tantra Vám ukážeme, ako sa to správne má robiť. Zažijete príjemnú explóziu vzrušenia a objavíte v sebe sexuálnu energiu takých rozmerov, o akej ste ani netušili. Cit pre detail a jemnosť majú naše tantra masérky, ktoré sú školené v tejto oblasti a vedia pracovať s Vašou sexuálnou energiou a Vaším telom na profesionálnej úrovni. Samozrejme tantra masáže môže podstúpiť rovnako žena ako aj muž.

žena a muž

Sme otvorený aj spoločným párovým tantra masážam no máme tu ponuku určenú výhradne pre pánov. Muži rovnako tak ako aj ženy majú v oblasti genitálií taktiež svoj bod G a taktiež majú miesta, ktoré sú pre nich pomerne citlivé na dotyk. Preto ponúkame jedinečný zážitok pre pánov v podobe masáže lingamu. Jedná sa o masáž lingamu a teda prostaty z vnútra. Je to druh masáže pri ktorom masérka nežným a jemným spôsobom masíruje prostatu z vnútra a Vám tak dopraje luxusný pocit a zároveň tým prežijete úplnú eufóriu. Nie je treba sa nijako zvlášť na túto masáž pripravovať. V našom salóne je všetko potrebné pripravené a taktiež nie je treba sa obávať, masérka si Vás po vzájomnom horúcom kúpeli dostatočne naladí na nadchádzajúce príjemné chvíle. Ako to už pri tantra masážach býva, rovnako tak je to aj pri masáži lingamu, kde sa masérka nesústredí iba na Vašu prostatu ale aj na semenníky a penis a v konečnom dôsledku aj na zvyšok Vášho tela. Vyskúšajte niečo extra a doprajte si masáž lingamu.