Produkty

Prerobte si nábytok

Máte k nejakej časti nábytku citový vzťah, no už nevyzerá práve najlešie? Zdedili ste, alebo kúpili starý dom, či byt a je vám ľúto vyhodiť starý nábytok, avšak sa vám vôbec nepáči? Čo tak ich málo zreštaurovať a upraviť si ich? Aj starý nábytok môže vyzerať dobre v modernom domove, stačí trochu kreativity a šikovné ruky, a so starým nábytkom môžete urobiť doslova zázraky. Výhodou je aj to, že je oveľa lacnejší ako ten nový a budete si ho môcť upraviť presne podľa vašich predstáv. Stačí vymeniť dvierka, kolieska, alebo iné menšie úpravy ako lak, alebo náter a váš starý nábytok môžeme byť na neprepoznanie.

nábytok

Nemusíte mať umeleckú školu, aby ste si vedeli svoj starý nábytok prerobiť na nový. Stačí vám náradie, trochu šikovnosti a niekoľko dôležitých komponentov, ktoré sa polámali alebo sú pokazené. Najčastejšie to bývajú komponenty ako kolieska, alebo kovové konštrukcie. Ak potrebujete vymeniť kolieska na svojom nábytku, či už ide o starší alebo novší typ sme tu pre vás. PK Group má široký výber nábytkových koliesok, ale aj iných typov otočných koliesok, akými sú napríklad kolieska na vozíky, alebo iné prepravné kolieska. Okrem koliesok môžete u nás kúpiť množstvo iných potrebných vecí pre dom a záhradu, alebo dielňu.

domov

Kliknite si na www.pkgroup.sk a pozrite si celú ponuku našich výrobkov. Staňte sa našim verným zákazníkom a zapojte sa do nášho vernostného zľavového programu. Viac o vernostnom programe nájdete taktiež na našej webovej stránke, kde nájdete aj obchodné podmienky, možnosti dopravy a platby. Ak potrebujete poradiť s výberom sme tu pre vás každý pracovný deň. Dokonca svoj tovar môžete mať hneď v rovnaký deň ako si ho objednáte, stačí k nám prísť na výdajne miesto a osobne si ho zobrať. No aj keď nemáte možnosť prísť osobné si tovar vyzdvihnúť, naša dodacia doba je expresne rýchla, keďže takmer všetok tovar máme skladom.