Produkty

Bedničky

Kto by nepoznal praktické skladacie bedničky. Bednička sa dá rýchlo zložiť a rovnako rýchlo rozložiť. Nerozložená prepravka zaberá len minimum miesta, preto je praktická kdekoľvek, do domácnosti, auta, https://www.peckamodel.cz/produkty/rc-modely-a-prislusenstvi/rc-auta-auta-na-dalkove-ovladani/rc-auta-elektro na záhradu alebo obchodu, či dokonca do kancelárie alebo firmy. Jej ďalšou výhodou je jej hmotnosť. Prepravka je veľmi ľahká, takže ju dokonca vie zobrať malé dieťa a pekne si do nej uložiť svoje hračky. Napriek jej nízkej hmotnosti, do bedničky od firmy Schoeller Allibert môžete dať aj ťažší náklad ako napríklad nákup alebo úrodu z vašej záhrady a nemusíte sa báť, že sa vám bednička zlomí alebo, že sa rozpadne.

bednička

Inžinieri z firmy Schoeller Allibert sa postarali o všetky aspekty jej praktickosti. Skladacia bednička je ľahká, no stabilná čím zabezpečuje vysokú nosnosť, ľahko sa skladá aj rozkladá, takže jej zloženie a rozloženie zvládne každý bez akéhokoľvek ďalšieho náradia alebo pomoci, dokonca aj deti alebo starší ľudia. Okrem toho je skladacia bednička ľahko udržiavateľná, čo znamená, že ju stačí vyčistiť vlhkou handrou a klasickým čistiacim prostriedkom. Alebo ju môžete jednoducho dať pod prúd tečúcej vody a očistiť jednoducho skladaciu bedničku od nečistôt. Plastová bednička z firmy Schoeller Allibert je vyvinutá z plastu, ktorý je odolný aj na rôzne poveternostné podmienky, takže vám plastová prepravka dobre poslúži vo vonkajších ako aj vnútorných podmienkach.

bednička

Kúpa plastovej bedničky od firmy Schoeller Allibert sa naozaj oplatí, sami uvidíte, že je to skvelá a praktická pomôcka na nosenie nákladu, ktorú môžete mať vždy po ruke vďaka tomu, že sa ľahko skladá a rozkladá a poskladanú ju môžete odložiť kamkoľvek a nezaberie vám takmer žiadne miesto. Skladacie bedničky si v našej firme môžete vybrať v rôznych farbách aj veľkostiach. Schoeller Allibert vám ponúka skladacie bedničky v širokej ponuke rôznych rozmerov.