Produkty

Nadčasové interiérové dvere.

Čo sa týka interiéru, každý chceme mať svoj dom či byt zariadený tak, ako sa nám páči. To však neznamená, že nemôžete použiť aj moderné prvky, ktoré vašu domácnosť zmenia na nepoznanie. Nemusíte sa držať len bežných štandardov. Možno by vás ani nenapadlo vybrať si dvere iné, ako drevené. Nech pôjdete do akejkoľvek predajne všade na vás vykúkajú interiérové dvere z dreva. Či už plné alebo presvetlené biele či tmavé, koľkí z vás sa zamýšľali aj nad iným prevedením interiérových dverí? Tento rok sú veľkým hitom sklenené dvere.

sklenené dvere

Možno si poviete, že sklenené dvere sú len dizajnovým prvkom a nezabezpečia vám plnohodnotnú náhradu interiérových dverí. Sklenené dvere však vôbec nie sú len modernou náhradou. Dokonale tesnia, takže sa nemusíte báť veľkého úniku tepla. Taktiež zabezpečia súkromie a oddelia miestnosť od hluku. Samozrejme sklenené dvere sú v moderných vilách používané najmä z dizajnového hľadiska. Nadrozmerné číre či matné sklenené dvere pôsobia v miestnosti mimoriadne moderne a luxusne. Priestor síce rozdelia, ale opticky budete mať stále pocit otvoreného konceptu.

sklenené dvere

Posuvné sklenené dvere sa najviac hodia do dennej časti interiéru. Máte pred sklenenými dverami rešpekt? Deti či domáci miláčikovia v domácnosti predsa len nie sú pri sklenených dverách najlepšie riešenie. To však nie je žiadny problém. Sklenené dvere sú vyrábané z vysokokvalitného bezpečného tvrdeného skla, ktoré vydrží aj náraz. Nebojte sa byť iný. Použitím posuvných sklenených dverí do interiéru sa určite odlíšite od bežne vyzerajúcej domácnosti. No len a len v dobrom. Verte, že sklenené dvere vám bude závidieť nejeden návštevník. Veď kto by nechcel krásne presvetlený a otvorený interiér s dávkou luxusu v podobe sklenených dverí? Nebojte sa preto navštíviť internetovú stránku lmmont.sk, kde nájdete množstvo inšpirácii na sklenené realizácie do domácnosti.