Produkty

Chýba vám energia? Skúste tantrickú masáž!

Poznáte to? Ten pocit, keď si myslíte, že ste na pokraji vyčerpania, no následne stačí nejaká maličkosť, pozornosť a fakt, že si dáte chvíľku pre seba, no a následne zistíte, že táto únava pominula? Že doslova behom pár hodín máte podstatne lepšiu náladu a viac síl do života?

Ak ste tento pocit ešte náhodou nezažili, pravdepodobne vám chýba niečo, čo by vás skutočne potešilo, zabavilo a doprialo vám túto rýchlu regeneráciu. Každý človek to dokáže nájsť a zároveň je pravda, že pre každého to môže byť niečo iné. Niekoho postaví na nohy dobré jedlo, iného kvalitný drink, niekto dá prednosť videohrám, filmom,… no pre mnohých sú tu tiež senzuálne masáže bratislava Bratislava Tantra.

masáž, telo

Návšteva nášho hlavného mesta a využitie príjemných služieb, ktoré nám ponúka, či už z hľadiska kultúrnych, gastronomických alebo relaxačných služieb. A práve senzuálnu, respektíve dobrú tantrickú masáž môžeme zaradiť do kategórie relaxačných služieb,… a nie hocijakých! Viacerí už možno viete, minimálne z počutia, že tieto sú odlišné než tie, ktoré sa orientujú napríklad len na masáž chrbta, rúk, nôh a podobne.

  • Tantrické masáže narábajú so sexuálnou energiou.

masáž, ruky

To konkrétne znamená, že pomocou senzuálnych dotykov dokážu pracovať s vašou sexualitou a životnými silami. Samozrejme do podoby, aby priniesli ten najlepší pôžitok pre vašu telesnú a psychickú kondíciu (bez pohlavného styku). Celá masáž je o intenzívnych dotykoch rúk, prípadne tiež o trení tela o telo. Z hľadiska senzuálnych dotykov masér/ka venuje pozornosť takisto intímnym partiám.

Možno viete, že tantrickú masáž si doprajú takisto niektoré páry vo svojom súkromí. Buď ako predohru či dokonca ako plnohodnotný pôžitok, čo trvá asi hodinu. Ten najlepší zážitok a to hlavne pre začiatočných záujemcov však prinesie návšteva špeciálneho tantra salónu v našom hlavnom meste so svojou bohatou ponukou, príjemným priestorom a skúseným personálom.