Produkty

Darček na mieru

Hľadáte reklamné predmety pre vašich zákazníkov, zamestnancov, alebo dodávateľov, ale vôbec netušíte čo by to malo byť? Nechajte to na nás, pre nás je výroba reklamných predmetov hračka. Stačí ak nám poviete alebo napíšete v krátkosti o vašej firme a vašom finančnom rozpočte ako aj množstve reklamných predmetov, ktoré by ste potrebovali. Podľa týchto troch informácii vám vieme s ľahkosťou pomôcť. Vieme vám vytvoriť rôzne cenové kalkulácie reklamných predmetov. Podľa typu vašej firmy budeme uvažovať o vašich zákazníkoch, čo by sa im hodilo, alebo čo by bolo pre nich praktické.

originálny

A podľa vášho finančného rozpočtu a množstva potrebných reklamných predmetov sa budeme orientovať v jednotlivých finančných hľadiskách. Samozrejme poslednú reč budete mať vy a vyberiete si reklamné predmety, ktoré sa vám najviac pozdávajú. Okrem toho vám na všetky predmety, ktoré zakúpite u nás vieme urobiť tlač. Na textilné predmety dokonca vám môžeme niečo našiť. Taktiež u nás nájdete aj ekologické reklamné predmety pre firmy, ktoré myslia ekologicky. Napríklad ekologické nákupné tašky sú skvelým a praktickým darčekom, ktorý poteší určite každého.

dobré podnikanie

Ak hľadáte luxusnejšie darčeky pre vašich top klientov aj s takouto úlohou si vieme hravo poradiť. V našej širokej ponuke máme elektroniku, exkluzívny textil, alebo športové doplnky, ktoré potešia aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Ak potrebujete reklamné predmety, firemné darčeky alebo originálne personalizované darčeky, ktorými by ste chceli potešiť niekoho blízkeho, Promo darčeky je tu pre vás. U nás nájdete presne to čo hľadáte, pretože vám vieme každý darček prispôsobiť na mieru podľa všich požiadavok a želaní. Naše darčeky si bude každý obdarovaný ešte dlho pamätať. Buďte originálny, buďte tvorivý, pretože dobrá reklama je vždy najlepšia reklama.