Produkty

Proteínový nápoj

Snažíte sa ešte využiť posledné dni na to, aby ste cez leto vyzerali dobre a na dovolenke mohli obliecť dvojdielne plavky? Máme pre vás malého pomocníka, je ním chutný čokoládový drink Lite Ultra Forever Living Aloes.sk, ktorý vám pomôže pri vašom chudnutí. Dva poháre tohto čokoládové nápoja, ktorý si môžete dať namiesto jedla vám doplnia dennú dávku minerálov a vitamínov. Tento zdravý a zároveň chutný nápoj si môže dopriať každý bez akýchkoľvek výčitiek, pretože sa v ňom nenachádzajú žiadne tuky ani sacharidy a zároveň z neho získate 17 gramov bielkovín pre vaše telo, ktoré mu dodajú energiu a zároveň sa budete cítiť sýty bez ďalšej potreby niečo konzumovať.

price

V letných mesiacoch si ho môžete tiež pripravovať ako studený nápoj s ladom alebo zamrznutým ovocím. V našej ponuke môžte nájsť aj vanilkovú variantu tohto vysoko-energetického proteínového nápoja, ktorý vám dá energiu do ťažkého dňa. Výhodou je aj jednoduchá príprava, ktorú môžete vykonať nie len doma, ale aj v kancelárii, alebo škole. Stačí prášok zmiešať s nízkotučným mliekom, vodou, alebo inou nemliečnou alternatívou ako je napríklad mandľové, kokosové alebo iné rastlinné mlieko a môžete si tak jednoducho pripraviť váš obed či večeru.

price

Presné zloženie proteínového nápoja ako aj presnú prípravu a dávkovanie nájdete na našej stránke www.zdravie-shop.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom používania, alebo vášho problému s chudnutím nás neváhajte kontaktovať, radi vám pomôžeme pri vyriešení vášho problému alebo odpovieme na vaše otázky. Tento nápoj si môžete zakúpiť aj ako súčasť 9- dňovej kúry na chudnutie Clean 9, ktorý firma Forever Living vytvorila na detexikáciu organizmu a chudnutie, pomocou svojich Aloe vera produktov. 9 dňový komplet Clean 9 si taktiež môžete zakúpiť v našom internetovom obchode www.aloes.sk.