Produkty

Proteínový nápoj

Snažíte sa ešte využiť posledné dni na to, aby ste cez leto vyzerali dobre a na dovolenke mohli obliecť dvojdielne plavky? Máme pre vás malého pomocníka, je ním chutný čokoládový drink Lite Ultra Forever Living Zdravie-shop, ktorý vám pomôže pri vašom chudnutí. Dva poháre tohto čokoládové nápoja, ktorý si môžete dať namiesto jedla vám doplnia dennú dávku minerálov a vitamínov. Tento zdravý a zároveň chutný nápoj si môže dopriať každý bez akýchkoľvek výčitiek, pretože sa v ňom nenachádzajú žiadne tuky ani sacharidy a zároveň z neho získate 17 gramov bielkovín pre vaše telo, ktoré mu dodajú energiu a zároveň sa budete cítiť sýty bez ďalšej potreby niečo konzumovať.

price

V letných mesiacoch si ho môžete tiež pripravovať ako studený nápoj s ladom alebo zamrznutým ovocím. V našej ponuke môžte nájsť aj vanilkovú variantu tohto vysoko-energetického proteínového nápoja, ktorý vám dá energiu do ťažkého dňa. Výhodou je aj jednoduchá príprava, ktorú môžete vykonať nie len doma, ale aj v kancelárii, alebo škole. Stačí prášok zmiešať s nízkotučným mliekom, vodou, alebo inou nemliečnou alternatívou ako je napríklad mandľové, kokosové alebo iné rastlinné mlieko a môžete si tak jednoducho pripraviť váš obed či večeru.

price

Presné zloženie proteínového nápoja ako aj presnú prípravu a dávkovanie nájdete na našej stránke www.zdravie-shop.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom používania, alebo vášho problému s chudnutím nás neváhajte kontaktovať, radi vám pomôžeme pri vyriešení vášho problému alebo odpovieme na vaše otázky. Tento nápoj si môžete zakúpiť aj ako súčasť 9- dňovej kúry na chudnutie Clean 9, ktorý firma Forever Living vytvorila na detexikáciu organizmu a chudnutie, pomocou svojich Aloe vera produktov. 9 dňový komplet Clean 9 si taktiež môžete zakúpiť v našom internetovom obchode www.zdravie-shop.sk.