Nezařazené

Fľaša s etiketou, ktorá pripomína významnú udalosť, je vhodným darčekom

Pripraviť slávnostné chvíle v živote človeka na čo najvyššej úrovni je výzva pre organizátora, ktorým môžete byť aj vy ako blízka osoba oslávenca. Prekvapenie v podobe krásne upravenej slávnostnej tabule či výzdoba podľa jeho vkusu určite ocení a etiketa v tvare obdĺžnika stane sa nezabudnuteľným zážitkom. K mnohým drobnostiam, ktoré dokážu podčiarknuť slávnostnú chvíľu, patria aj fľaše s alkoholom alebo nealkoholickými nápojmi, ktoré budú mať aj etikety prispôsobené dôvodu oslavy.

bach-flower-therapy-187800_1280

Grafické štúdiá sa orientujú na vypracovávanie návrhov na svadobné oznámenia a pozvánky, ale aj na výrobu rozličných menoviek, či etikiet na fľaše. A práve etikety sa stali vyhľadávané ako vhodné dotvorenie atmosféry celého podujatia a využívajú sa na fľaše, ktoré si po skončení odnesú hostia domov ako pamiatku na tento slávnostný deň. Na etiketách môžu byť fotografie, karikatúra oslávenca alebo vhodný text, môže byť vtipný či romantický alebo v retro štýle, všetko záleží od typu človeka, kvôli ktorému sa všetko organizuje.

Na fľašiach sa pekne vynímajú etikety v tvare obdĺžnika, na ktoré sa vytlačia obrazce, ornamenty, stužky či len strohý text alebo pekné grafické pozadie, či mnoho iných nápadov. Všetko toto je možné vytlačiť na samolepiaci papier, lesklú či matnú alebo transparentnú fóliu. Návrh si, samozrejme, najprv nechajte upraviť grafikom, až potom môžete zadať príkaz na tlač potrebného množstva etikiet. Po vytlačení sa nalepia na fľaše, určené na túto udalosť, ide to jednoducho, pretože fólia má na zadnej strane nárez pre ľahšie odlepenie.

11126-scaled

Pri príprave návrhu môžete využiť aj svoju fantáziu a vytvoriť vlastný, originálny návrh, ktorý by sa hodil na danú udalosť a vystihoval by oslávenca či mladomanželov, no výhodou je, ak ich dobre poznáte a viete, čo sa im páči a týmto smerom budete potlač na etiketách smerovať. Grafici v súčasnosti pracujú aj prostredníctvom internetu, kde všetko pripravia, nastavia rozmer a upravia aj dizajn tak, aby boli všetci spokojní.