Muži

Jeden alebo druhý?

Mám 25 rokov. Ani neviem z akého dôvodu, ale vždy som mala staršieho priateľa. (Prvý bol o 6 rokov, teraz mám staršieho o 11 rokov). Teraz som na rázcestí, či pokračovať vo vzťahu so súčasným – sme spolu 4. rokom – alebo ísť do vzťahu s iným mužom, ktorému bolo 40. S mojím terajším priateľom je to také, že obaja si vzťahom nie sme veľmi istí, či má perspektívu, čiže sa v tom stále búchame a zatiaľ vyčkávame. Inak je nám spolu celkom fajn. Jedno ale je zvláštne, moja intuícia… Neviem, či si to len nenahováram, ale stále si ním nie som istá, cítim nepokoj, keď premýšľam, či je vhodný do budúcnosti. No a prečo sa rozhodujem: po vojska by som chcela mať deti a hlavne pekné, láskyplné manželstvo.

laska

Čas uteká, už nechcem šliapnuť vedľa.. A môj súčasný priateľ by deti chcel mať, ale až založí zázemie apod. (kto vie, kedy to bude..). A na manželstve sa celkovo necíti, že by do toho šiel… Ale nie som si jednoducho ním istá, máme vo vzťahu viac otáznikov. Nedá mi pocit, že by so mnou fakt chcel „počítať“, pretože skrátka obaja tápeme… A práve už dlhšie poznám spomínaného 40-tníka, s ktorým sme boli pred rokom na rande, (to sme sa s tým mojím rozišli, ale po pol roku zase dali dohromady).

laska

Rande bolo zvláštne, pretože ja som bola hrozne nervózna a asi som nebola ešte porovnaná po rozchode. No ale postupne to vyšumelo- písanie s ním. Poznám ho z rozprávania od jeho známych: neskutočne hodný a chcel by práve deti… Ja sa s ním občas rada stretnem na nejakej spoločenskej akcii, kde viem, že bude. Inak je veľmi aktívna, ale predsa len neviem, ako na tom bude v 60… tak sa rozhodujem a nejako už neviem, čo robiť. Tá neistota s mojím súčasným priateľom ma jednoducho zožiera. Deti by som chcela v blízkej dobe a nie som si istá, či práve s ním je to to pravé orechové … trápim sa tým a stále nad tým premýšľam a nemôžem vymyslieť žiadne riešenie.