Služby

Kam na Slovensku

Slovensko je krajina bohatá na krásnu prírodu. Vyskytuje sa tu množstvo atraktívnych turistických cestičiek, ktoré vás zavedú k dych berúcim výhľadom. Nie je však dôležitý cieľ ale cesta, počas ktorej sa nadýchate čerstvého vzduchu, kráčajúc obklopení vysokými stromami produkujúcimi pre nás nevyhnutný kyslík. Vybrať sa môžete rôznymi trasami. Niekde narazíte na kamenné chodníky, či nespevnené lesné chodníčky. No možno pôjdete popri riekach, či vodopádoch.

vyhlad

Máme tu aj množstvo hradov a zámkov, ktorými sa môžeme pýšiť. Pokiaľ však až tak neholdujete turistike, máme pre vás veľa iných možností, od návštevy aquaparkov, kúpalísk, prírodných termálnych prameňov, zvieratiek a mnoho ďalších. Môžete sa vydať objavovať jaskyne, nechať sa plaviť na lodi, naučiť sa niečo nové a navštíviť múzeum, či skanzen alebo si zahrať golf. Všetko závisí na vašich preferenciách.

Na našom portáli nájdete množstvo atrakcií a turistických zaujímavostí na Slovensku https://www.travelguide.sk/svk/turisticke-zaujimavosti/. Miesta, ktoré chcete navštíviť, nájdete veľmi jednoducho. Stačí si zadať aký typ atrakcie hľadáte a zobrazí vám prehľad atrakcií. Vy si následne sami vyberiete, čo vám najviac vyhovuje, či už podľa ceny alebo lokality. Nemusíte si vyhľadávať atrakcie na množstve stránok a potom mať z toho chaos. Tu nájdete všetko, čo hľadáte, na jednom mieste.

hvezdaren

Vľavo si zadáte typ zaujímavosti a región, v ktorom chcete atrakciu navštíviť a potom si už sami vyberiete, čo vám vyhovuje.

Pokiaľ budete prázdninovať spolu s deťmi, odporúčame vám navštíviť napríklad zveropark v Žarnovici, či ZOO kontakt v Liptovskom Mikuláši. Ak sa chcete s deťmi vyšantiť vo vode a na vodných atrakciách, odporúčame vám VADAŠ THERMAL Štúrovo alebo napríklad TREHMALPARK v Dunajskej strede. Pre milovníkov rastlín, máme na našom portáli zoznam arborét. Astronomickí nadšenci si nájdu to svoje v kategórií hvezdárne na Slovensku.