Peniaze

Majte lepšie platené zamestnanie

Používame ich stále. Sú pre nás veľmi dôležité. Chceme mať lepší život ako doteraz. Viete, o čom práve hovorím? No predsa o peniazoch. Chodíme kvôli nim do zamestnania, snažíme sa z nich slušne vyžiť a niečo si aj usporiť. Bohatší ľudia to majú v živote omnoho jednoduchšie. No aj my s nižšími príjmami vieme žiť obstojne. Viac si peniaze vieme vážiť a pristupovať k ich míňaniu šetrnejšie. Nenavštevujeme drahé reštaurácie, alebo nekupujeme si drahé luxusné autá, keď nám aj to naše staršie postačí na to, na čo ho potrebujeme. Na to, aby sme získali svoju lásku, nepotrebujeme zarábať milióny.

 

peniaze

 

Práve tí bohatší ľudia si lásku, tú skutočnú, nevedia nájsť. Mnoho žien, keď vidí muža, ktorý má viac peňazí, zaujímajú len jeho peniaze. Veľakrát je láska od nich falošná. Bohatší muži si ženy kupujú rôznymi drahými darčekmi, a pritom by mnohokrát stačilo trochu objatia a pozornosti. Pozornosti nie formou darčekov, ale ich prítomnosťou. Práve bohatší muži nemajú moc voľného času práve na svoje partnerky. Peniaze tu sú stále. Len my si vieme zariadiť svoj život. Ak ich máme pomenej, možno je na čase vymeniť svoje zamestnanie, poprípade dorobiť si nejaké kurzy a získať prax aj v inej oblasti, ako ktorú sme vyštudovali.

 

plná peňaženka

 

Niekomu postačí mať dobré známosti a kontakty, aby si našiel lepšie platené zamestnanie, no mnohí také šťastie nemajú. Sú nútení si lepšie platené zamestnanie hľadať sami. Na to sú rôzne webové stránky, ktoré ponúkajú množstvo rôznych pracovných ponúk v rôznych mestách. Je už len na vás, v akom meste sa vám zapáči nové zamestnanie a či budete ochotný za ním vycestovať. Môžete presvedčiť svoju rodinu, že na inom mieste sa budete cítiť rovnako dobre, ako momentálne u vás doma. Či ste bohatší alebo nie, vždy si svoj osud viete usporiadať aj lepšie. Stačí sa trošku posnažiť a nielen sedieť na gauči v obývacej miestnosti. Práca za vami nepríde sama. Musíte byť aktívnym a nájsť si ju.