Šport

Najlepšie igelitové obálky

Najlepšie igelitové obálky na slovenskom trhu!

Potrebujete odoslať váš balíček či už cez poštu alebo kuriéra niečo dôležité a nechcete aby niekto videl obsah balíčka alebo aby sa poškodil? Tak potom určite siahnite po poštovej plastovej obálke.

Obľúbeným aspektom ľudí pri výbere nákupu hocičoho je výborná kvalita a nízka cena. Samozrejme, toto platí aj u banalít ako výber obálky.

Ste väčšia http://botany.cz/cs/ammi-majus/ firma, ktorá potrebuje nadobudnúť ten správny imidž a pôsobiť na svojich zákazníkov profesionálne a zodpovedne? Alebo ste sa rozhodli predať cez bazár zopár vecí, či už oblečenie alebo knihy a neviete v čom ich odoslať? Potom sa určite nezabudnite pozrieť aj na poštové igelitové obálky, ktoré

vám zaručia že váš produkt alebo tovar sa dostane k zákazníkovi alebo kupcovi bez poškodení a bez toho, aby cez obal presvital obsah balíčka.

f76d054c3c38add6794c7f19856d4983

Ako a v akom množstve chcete poštové obálky nakúpiť sa rozhodujete len vy. Ponuka je od bielych až po celé dúhové spektrum a vy si tak môžete vybrať presne takú, aká lahodí vašim predstavám alebo sa hodí k firemnému logu. Ak kupujete obálky len pre pár zásielok, určite oceníte balenie po 10 kusov, ktoré platí na všetky farby. Samozrejme ak je zásielok viac, najviac vás poteší až sto kusové balenie pre všetky farby. Ďalšou možnosťou je kúpiť si obálku s uškom (v štýle nákupnej tašky) alebo bez uška, ktorá vyzerá ako obyčajná obálka. Toto všetko je pre vás ponúkané v štyroch silových kategóriách, a to od

50,60 cez 70 a nakoniec 90 mikrometrov.

envelope-2575249_640

Tieto poštové obálky môžete poznať od veľkých predajcov hlavne textilu, ktorý využívajú tieto obálky najmä a hlavne kvôli kvalite ktorú poskytujú a značne úmernej cene, ktorá je pri vyššom odbere ešte lepšia.

Ako je však možné že sú nepriehľadné keď sú z plastu? Jednoducho, obálky sú zvnútra vyplnené čiernou farbou, čo z nim robí najlepšieho pomocníka aj pri preprave chúlostivého obsahu, ktorý nechcete vešať na nos iným.