Produkty

Opakovanie štýlov v móde nie je žiadna novinka, retro štýly sú obľúbené aj v podaní džínsov

Na to, aby sme sa cítili atraktívne, netreba vynakladať mimoriadne úsilie, stačí si vybrať oblečenie, ktoré nás charakterizuje, je kvalitné a pristane našej postave, pretože len odev, ktorý zvýrazní naše prednosti a jemne zamaskuje nedostatky z nás dokáže urobiť divu. Retro štýl môže byť jedným z mnohých, ktoré, ak nám vyhovuje, bude pre nás tým pravým.

Výšivky a džínsovina je atraktívne spojenie

Džínsami sa to v obchodoch len tak hemží, z toho množstva typov a štýlov kúskov niekedy máme dokonca problém, ktorý si vybrať. Módne trendy určujú, čo sa nosí, ale naša osobnosť a typ postavy či preferencie štýlu sú smerodajné pri rozhodovaní ktorý z nich skončí v nákupnom košíku. Retro džínsy však môžeme nosiť všetky, zvonové alebo široké či skrátené, takzvané 7/8 si nájdu tú správnu nositeľku.

BIG STAR myslí na každú zákazníčku a prináša aj džínsy retro štýlu, práve tie oslovujú široké spektrum žien, dokonca aj rozličného veku, pretože pre staršie sú akousi nostalgickou spomienkou na mladosť a mladšie rebelky rady vyťahujú zo skríň či z povál starých mám oblečenie a dávajú im nový život. Džínsy boli aj v minulom storočí medzi mladými veľmi populárne, a tak niet divu, že sa nosili všade a vždy.

Typickým znakom retro džínsov je ich strih do zvona alebo takzvaný mrkvový strih, obľúbené boli aj široké nohavice, a tiež 7/8 či 3/4džínsy. Všetky retro jeans sa šijú z príjemnej džínsoviny rozličnej farby, modrá je základ, potom sa pridávajú aj biele, čierne či sivé. Zvonový strih je charakteristický rozšírenými nohavicami smerom k pätám, v oblasti pása obtiahnuté, vrecká sa našívajú na nohavice a zapínajú sa na zips alebo gombíky.

Dĺžku si upravíte aj takto

Mrkváče či skrátené dĺžky nohavíc sa takisto vyznačujú pohodlnosťou, ale aj variabilnosťou čo sa kombinovania s inými odevmi týka. S teniskami či balerínkami budete môcť chodiť po nerovných cestách, ale aj pobehnúť, ak treba, elegantne budete vyzerať v kombinácii džínsov a lodičiek na vysokom podpätku. S vrchnými odevmi si takisto nemusíte robiť ťažkosti, k retro džínsom sa hodia rovnaké ako k ostatným štýlom nohavíc.