Služby

Tantra a zverokruh

Erotické masáže sú v súčasnej dobe populárnou relaxačnou aktivitou, ktorá má navyše množstvo zdravotných benefitov, a to predovšetkým u mužov. Masáže sú zväčša vykonávané v masážnych tantrických salónoch, ktoré sú na to určené, v ktorých nájdete špeciálne vyškolených profesionálov a profesionálky, ktorí zaručene vedia, čo robia, a sú špeciálne vyučení na to, aby dokázali odčítať, vyčítať vaše pocity zo vašich reakcií, a teda im ani nemusíte slovne hovoriť, čo sa vám páči a čo nepáči. Žiadna z týchto masáží nebude nikdy viac opakovaná rovnakým spôsobom, technikou, intenzitou, tempom ani tlakom, pretože aj napriek tomu, že by takúto masáž vykonával 1 človek, takéto masáže nemajú presne stanovené postupy a programy, podľa ktorých sa musia masérky pridržať, teda program masáže závisí predovšetkým na vás.

príroda

Ako už bolo vyššie spomenuté, maséri a masérky sa v programe orientujú podľa toho, čo sa vám páči. Tieto masáže sú známe tým, že sú orientované viac spirituálne a zaoberajú sa aj záležitosťami súvisiacimi s vesmírom, pretože vesmírne telesá nás ovplyvňujú. Okrem ovplyvňovania planétami sme taktiež ovplyvňovaní našim znamením zverokruhu.

žena

Prvým znamením v poradí je znamenie kozorožca a pod týmto súhvezdím prišli na svet ľudia v období od 22. decembra do 19. januára. Ľuďom narodením pod znamením kozorožca sa priraďuje živel zeme a planéta, ktorá im najviac ovplyvňuje, je Saturn. Práve táto planéta dáva týmto ľuďom úžasnú vlastnosť nekonečnej trpezlivosti, vytrvalosti a sú známi kľudnou povahou. Takíto ľudia sú veľmi príjemní a obľúbení, avšak taktiež je ich postavenie v spoločnosti zväčša na tej úrovni medzi váženými ľuďmi, ktorí si získavajú prirodzený rešpekt svojím vystupovaním. Ľahko sa prispôsobia novým veciam, rozhodne nenechávajú nič na náhodu, a teda sú vždy pripravení na hocakú situáciu.