Služby

Poškodený či pokazený mobil alebo tablet nemôžete používať, je nutný servis

S mobilom vo vrecku sme dnes dostupní k každom okamihu a v kdekoľvek sa nachádzame, samozrejme, ak máme mobil zapnutý a funguje. Výhodou mobilných zariadení je možnosť dovolať sa napríklad pomoci, ak sa dostaneme do situácie ohrozenia zdravia či života, a to je veľmi dôležité. Preto chceme mať mobilný telefón stále funkčný.

Kryty môžete meniť na každom mobile

Mobilné telefóny či tablety alebo notebooky so sebou nosíme takmer všade, čo je pre ne riziko, lebo sa môžu rozbiť, „nasať“ vlhkosť či spadnúť do vody, s vyššou frekvenciou používania rastie aj riziko ich poškodenia, a nemusí to byť iba mechanického charakteru, ale stane sa, že servis motorola batéria sa odmietne nabíjať alebo zariadenie nemôžete vôbec zapnúť a podobne.

Pokiaľ nie ste odborník, tieto poškodenia si sami neopravíte, no na to máme servisy, kde sa špecialisti vyznajú v tom, čo sa s vašim mobilom stalo a poruchu odstránia. Na počkanie vám opravia smartphony, notebooky aj mobily mnohých značiek, takisto tablety, vymenia poškodené súčiastky, ale aj súčasti ako je kryt, displej, nefunkčnú batériu, mikrofón, to všetko, samozrejme, až po dôslednej diagnostike zariadenia.

Internet ponúka mnoho servisov, kde si môžete nechať svoje zariadenia opraviť alebo nechať vylepšiť o tvrdené sklo, odolnejší kryt na telefón či pamäťovú kartu. Mnoho značiek si založilo servis svojich zariadení, pretože sa to ukázalo ako nutnosť a veľmi potrebná služba pre zákazníkov značiek ako je Motorola, Huawei, Lenovo, a tak ďalej. Záujem verejnosti je naozaj enormný, nielen o nové zariadenia, ale aj o ich servis a opravu.

Rozbitie krytu je najčastejší problém

Prijateľné ceny a kvalita servisu spolu s rýchlou opravou sú hlavné benefity, vďaka ktorým sú tieto servisy vyhľadávané mnohými spokojnými zákazníkmi. Každý chce mať predsa mobilné zariadenie funkčné nepretržite, aby bol dostupný v prípade nutnosti. V servisoch vám však okrem opravy poskytnú na predaj aj množstvo originálnych a trendových doplnkov a príslušenstva.