Zvieratá

Zvieracia farma pre životné prostredie

Poďme na danú tému zvieratá bola možnosť sa zapojiť na pár dní spočítať koľko kusov a aký druh priletí vtáctva do búdok pre vtáky zimné prikrmovanie vtákov nebolo to síce v mojom okrese keby som mohla tak sa zapojím milujem zvieratá. Zvieratá sú milšie prítulné niekedy človek má chuť sa zmeniť na zvieratko hrozne aký sú ľudia drzí sama neochota bola som na pošte mám našetrene mince nebola tam naša len taká arogantná krava hovorím jej zmeníte mi prosím vás mince mám ich zarátané ona čo sme mi banka chorá keby tam je tam naša vedúca tá mi to zamení bez problémov. Tá si myslí že som opica na špagáte že pôjdem asi do banky tej to prepína v hlave veď v banke za zamenenie peňazí pýtajú poplatok nie som milionár aby som niekomu dávala poplatok len tak.

dýchaj prírodu

Prisahám Bohu človek rozumie zvieratám než ľudom čím viac sledujem ľudí a robím pre nich viac rozumiem zvieratám. Voľakedy som mala aj ja zvieratá morské prasiatka tri boli to moje lásky jedno bolo bielo ryšavé druhé biele a tretie čierne a malo melír hnedý volali sa MUKY, USCHI, RYSKO USCHI malo dve mená často nám veľmi chybu ale taký je život raz si zaobstarám zvieratko nejaké naša rodina majú psov. Ja som mala aj rybičky jeden čas ale to je dosť náročné na chovanie mať k tomu priestor veľké akvárium a podobne lebo mala som len také pomerne malé okrúhle a to nebolo dobré pre tie ryby zdochli po nejakom čase ale to je už veľa rokov dozadu musíme sa naučiť žiť aj bez nich sú to živé bytosti ja by som ľudí ktorý sa správajú ku zvieratám ako horšie ako zver zavrela na reťaze nech pocítia čo je to by uviaznutý na reťazí choré malo by byť tyranie zvierat inak trestané väzbou aby si odpykali trest odňatia slobody ale takom zariadení kde by mal priestor menší ako jeden meter bez okien a podobne aby sa naučil aby pocítil čo je tyranie zvierat.

pes verný priateľ človeka

Zvieratká by mali byť 100 % chránené mali by byť iné tresty za zločin oko za oko zub za zub ako sa hovorí. Zvieratá by sme mali milovať keby že mám možnosť mať malý domček keď aj prenosný plus pozemok niekde v lone prírody mám mini farmu zvieratá pestujem si kvety, zeleninu a ovocné stromy to je môj sen no BUDIŠ že sa mi to splní ale tento môj známy ani počuť o farme že ony voľakedy mali veľké hospodárstvo že nič také nechce no ja tiež len malé ja by som to tak chcela že by som len z domu pracovala naďalej.