Služby

Krtkovanie a ešte mnoho iného

Pokiaľ potrebujete využiť krtkovacie služby v Nitre a jej blízkom okolí, určite si zvoľte spoločnosť AB krtkovanie. Spoločnosť AB krtkovanie má bohaté skúsenosti v oblasti čistenia kanalizácií a odpadov, v samotnej oprave kanalizačných potrubí, inštalatérskych prác a všetkých ostatných prác s tým spojených. Dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti nám pomohli zlepšiť našu prácu a náš celkový prístup. V spoločnosti AB krtkovanie sa vám dostane profesionálneho prístupu na vysokej úrovni. Svoju prácu vykonávame skutočne profesionálne. Nemusíte sa obávať znečistenia vášho domu.

inštalaterske práce

Častokrát je možné vyčistiť upchatú kanalizáciu aj bez potreby vstupovania do domu. Určite zverte svoju upchatú kanalizáciu do rúk profesionálnej spoločnosti AB- krtkovanie. Verte, že pracujeme na profesionálnej úrovni, nie sme žiadny amatéri. Okrem samotného krtkovania, ktoré vykonávame dvomi najpoužívanejšími spôsobmi a teda vysokotlakové čistenie a elektromechanické čistenie vám Ponúkame aj ostatné inštalatérske práce. Tieto inštalatérske práce spočívajú v kompletnej montáži sanity, WC zariadení, ale aj v pripojení rozvodov kanalizácie, či už sa jedná o vnútornú alebo vonkajšiu prípojku.

praca rozvody

Pre náš tím profesionálov nie je nič problémom. Pokojne sa na nás obráťte kedykoľvek. Náš servis je nepretržitý a teda pracujeme nonstop. Na telefónnom čísle 0940 367 897 si môžete naše služby objednať kedykoľvek. Ako vo všetkom, aj v tomto smere je vhodné problémom predchádzať a preto u nás nájdete aj ponuku TV monitoring kanalizácie. Tento monitoring kanalizácie kanalizačného potrubia sa vykonáva pomocou kamery, ktorá je do tohto potrubia priamo zavedená a vďaka ktorej odhalíme včas nastávajúci problém. Či už sa jedná len o upchatú kanalizáciu, alebo o niečo vážnejšie, v podobe poškodenia kanalizácie, touto kamerou to určite včas odhalíme. Týmto spôsobom sa dá ľahko a jednoducho predchádzať ešte väčším problémom. Krtkovanie a jeho cena v Nitre a jej blízkom okolí Vás určite milo prekvapí.