Produkty

Kvalitné prepravky na ovocie

Prevážajte vaše ovocie a zeleninu v prepravkách, ktoré sa postarajú o ich dlhotrvajúcu čerstvosť. Presne také sú plastové prepravky na ovocie, ktoré vyrába firma Schoeller Allibert. Poskytujú ich používateľom množstvo výhod. V prvom rade sú pevné a odolné, takže vám poslúžia obdivuhodne dlho. Zároveň sa v nich ovocie aj zelenina neustále odvetrávajú, a to vďaka systematicky rozmiestneným prieduchom v stenách prepraviek. Na ovocí a zelenine tak nevzniká pleseň z vlhkosti a rovnako plody nezačínajú predčasne hniť. Všetci dobre vieme, že aj pri šetrnom prevoze a skladovaní ovocia a zeleniny pravidelne dochádza k znečisteniu prepraviek.

jablká

To nie je v prípade prepraviek na ovocie a zeleninu od firmy Schoeller Allibert najmenší problém, pretože sú veľmi jednoducho umývateľné. Vybrané modely umožňujú ich skladanie. So zloženou prepravkou ušetríte mnoho miesta najmä pri reverznej logistike, ale aj mimo sezóny, kedy prepravky ostávajú dlhodobo uskladnené. Plastové prepravky na ovocie ich cena je samozrejme možné ukladať na seba, čiže stohovať. Tento spôsobom ukladania prepraviek je bezpečný, pretože sú pre tento účel konštruované. Úplnou samozrejmosťou je certifikácia prepraviek pre styk s ovocím a zeleninou v potravinárstve.

hrozno

Schoeller Allibert je výrobcom aj mnohých iných typov plastových obalov, pričom všetky obaly spája niekoľko spoločných vlastností. Všetky sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý predlžuje ich životnosť na maximum. Konštrukcia všetkých produktov je do detailu premyslená tak, aby boli produkty použiteľné efektívne a pohodlne. No a spoločnosť Schoeller Allibert nezabúda ani na životné prostredie. Plastové obaly je po ukončení ich používania možné recyklovať. Siahnite po výnimočnej kvalite za skvelú cenu, nakupujte ešte dnes vo vašom obľúbenom e-shope Schoeller Allibert.