Služby

Masáže a astrológia

Tantra masáž https://www.tantradiamond.sk/ je masáž poskytujúca unikátne oslobodenie človeka. Je vyhľadávaným meditačným prostriedkom, ktorý si každým dňom získava čoraz viac prívržencov rovnako ako i samotné náboženstvo a filozofický smer, z ktorého tieto masáže vychádzajú. Jedným z poznávacích prvkov týchto masáží je aj to, že sú istým spôsobom orientované na smer astrológie, pohybu planét, znamení zverokruhu a podobne. Toto všestranné učenie a umenie tantry verí, že každý z nás má svoje určité a vesmírom dané miesto i poslanie na tomto svete a človek môže dosiahnuť vykúpenie len v prípade, že sa správa tak, ako sa to bohu páči.

masáž

Tantrizmus pramení z budhizmu, ktoré je stáročiami ovenčeným a veľmi obľúbeným náboženstvom s množstvom unikátnych posolstiev a výrokov. Astrológia v tantrizme má svoje pevné miesto, pretože počas samotných tantrických masážnych programov s nádychom erotiky dochádza okrem iného i k blízkemu kontaktu fyzického tela s telom nehmotným – astrálnym. Astrológia síce nie je veda a celkovo to nie je nič, čoho prítomnosť by dokázala skutočná veda dokázať, avšak súvislosti medzi človekom a jeho znamením, ktoré mu určuje charakterové a povahové vlastnosti dozaista nie sú len akousi náhodou.

žena

Znamenie je niečo, čo človek dostane už pri narodení. Znamení zverokruhu je celkom dvanásť a ľudia ich spísali už vo veľmi dávnych časoch. Znamenia zverokruhu, zverokruh či zvieratník dostali pomenovanie po jednotlivých súhvezdiach na oblohe. Tieto súhvezdia však nie sú na rovnakom mieste, ako boli pred tisíckami rokov – teda v období, keď tento pomyselný hypotetický pás vznikol. Zverokruh možno definovať ako súbor útvarov, konkrétne štvorhranných obdĺžnikov, pričom každý z nich predstavuje 30 – stupňovú dĺžku a 18 – stupňovú šírku. Poznáme kozorožca, vodnára, ryby, barana, býka, blížencov, raka, leva a ďalšie.