Služby

Čistenie kanalizácii a odpadov

Objavili ste problém s upchatou kanalizáciou, wc odtokom, či odpadovými potrubiami? Neviete si rady s upchatým odtokom z umývadiel, drezov, s upchatým dažďovým zvodom či nejakou vážnejšou poruchou potrubia? Skúste to s nami! Krtkovanie v Dunajskej Strede a okolí vám obstaráme my. Krtkovanie, inak nazývané aj ako vysokotlakové čistenie kanalizácií je v terajšej dobe najmodernejšou technikou kanalizačnej údržby. Pravidelné čistenie prispieva k predĺženiu životnosti kanalizácie a tlak vody dokonale zbaví kanalizáciu od nečistôt a usadenín.

čistenie potrubí

Mimo vysokotlakovej mechaniky využívame pri čistení aj elektromechanické čistenie, známe pod názvom ako frézovanie. Týmto vieme vaše kanalizácie zbaviť tvrdých usadenín. Ohybná železná špirála pomocou elektromotora odstráni akékoľvek tvrdé a staré nánosy. Ak potrebujete len skontrolovať stav vášho potrubia, alebo neviete kde priamo je problém, ponúkame vám TV monitoring. Pomocou špeciálneho kamerového systému vieme zistiť škody a presné miesto poruchy bez nutnosti rozkopávania celej trasy potrubia. Dosť bolo starých praktík a zbytočnej práce navyše.

inštalatérske práce

Pomimo čistení a riešenia problémov s kanalizáciou a potrubím vám ponúkame aj inštalatérske práce, montáž, výkopové práce, výmenu sifónov a umývadiel a podobne. U nás zažijete profesionálny prístup, pracovníci s bohatými skúsenosťami a s pomocou modernej techniky vám vaše problémy pomôžu vyriešiť raz dva a naša služba je vám dostupná nonstop každý deň a kedykoľvek. Mimo Dunajskej Stredy vám ponúkame naše služby aj v okolitých obciach.

Nemusíte sa obávať vysokých cien. Garantujeme vám správne a dôkladne odvedenú prácu a taktiež najnižšie ceny bez nákladov na dopravu. Neváhajte, pokojne sa s problémom obráťte na nás a my vám pomôžeme. V prípade záujmu vyplňte kontaktný formulár na našej webovej stránke a my vás následne budeme kontaktovať.