Produkty

Slovenské zdravotné matrace

Trápi Vás, že máte starý matrac, na ktorom sa Vám už vôbec nespí pohodlne? Staré matrace nepredstavujú len citeľný diskomfort, ale sú veľmi pravdepodobne nehygienickým prostredím pre náš spánok. Slovenská spoločnosť SEGUM Vám už dlhé roky vyrába tie najkvalitnejšie zdravotné matrace, ktoré Vám zabezpečia optimálnu oporu celého tela a zostávajú hygienicky čisté veľmi dlhé obdobie. Nájsť dobré matrace Segum.sk za výhodnú cenu nie je na súčasnom trhu vôbec jednoduché. V e-shope spoločnosti SEGUM však zaručene nájdete kvalitný matrac za férovú cenu.

spálňa

Môžete si vybrať zo širokej ponuky pohodlných matracov alebo si môžete dať vyrobiť matrac presne na mieru. Nemusíte uberať zo svojich požiadaviek, pretože výroba matracov na mieru je bez doplatkov. Každý človek je jedinečný a má jedinečné aj svoje telo. Preto nie je prekvapením, že niekomu vyhovuje tvrdší matrac a niekto preferuje mäkší podklad pre spánok. Nielen v škále tvrdosti matracov spočíva široký sortiment produktov spoločnosti SEGUM. Vyberať si môžete aj z množstva funkčných materiálov, ktoré nesú svoje významné špecifiká. Veľmi populárna je napríklad pamäťová pena.

žena na posteli

Vyznačuje sa absolútnym prispôsobením sa tvaru a hmotnosti Vášho tela. Medzi najmodernejšie materiály patrí studená pena. Zabezpečuje maximálnu životnosť matracov. Medzi studenými penami nájdete aj antibakteriálne studené peny. Tá má výrazné antibakteriálne vlastnosti. Pre milovníkov tvrdších matracov odporúčame penu komfort. Vyniká dlhou životnosťou, takže Vám matrac z tohto materiálu bude slúžiť naozaj dlhé roky. Vyberte si z pestrej ponuky matracov v e-shope spoločnosti SEGUM, alebo si vytvorte objednávku na výrobu matracov na mieru a spite na tom najpohodlnejšom a zdravotne ideálnom matraci. Pre úsporu financií Vám odporúčame akciové matrace, ktoré predstavujú jedinečnú možnosť, ako získať zdravotný matrac za skvelú cenu.